Fatma YÜKSEL | Grafiti Sahnesinin hayaleti: Banksy kimdir?
Gerçek adı bilinmeyen İngiliz grafiti sanatçısı Banksy, 25 yıldan bu yana dünyanın her yerinden duvarlara garfitilerini bırakıyor.
grafiti, banksy, sokak sanatı, pest control, sanatsal gerilla savaşı, çeviri
705
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-705,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,,vertical_menu_enabled,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-content-sidebar-responsive,transparent_content,qode-theme-ver-12.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

Pars Grubuna Avg Creative’den Roket Gibi Destek

About This Project

PARS GRUBUNA AVG CREATİVE’DEN ROKET GİBİ DESTEK

PARS Roket Grubu İstanbul Teknik Üniversitesi UUBF bünyesinde etkinliklerini sürdüren, tamamı lisans öğrencilerinden oluşan bağımsız bir proje grubudur. Medya Sponsorluğu kapsamında tüm görsel ve basılı dijital çalışmalarda kendilerine Avg Creative olarak  sponsor olduk.

Grubun dünyanın bu alandaki en prestijli yarışması olan Intercollegiate Rocket Engineering Competition (IREC)‘de mücadele etmesi dışında, Türkiye’de uzay çalışmalarına önayak olmak ve ülkemizde roketçilik bilinci oluşturmak gibi amaçları da bulunmaktadır.

Pars Roket Grubu Türkiye’deki ilk sivil roket fırlatma rampasını üreten ve kullanıma sunan ilk ve tek oluşum ünvanına sahiptir. Rampada Pars dışında farklı ekipler tarafından da birçok başarılı deneme atışı gerçekleştirildi.

Pars Roket Grubu Türkiye’deki ilk hibrit roket motorunu tasarlayan, üreten ve ateşlemesini gerçekleştiren ilk ve tek ekip ünvanına sahip oldu.


Yayımlandığı web adresi buradadır.

Tarih
Kategori
Blog, Metin Editörlüğü
Etiketler
avgreklam, istanbul teknik üniversitesi, medya, pars roket grubu, roketçilik, sponsor